Пані та Панове !  Ласкаво просимо на новий сайт TWIN.COM.UA
 
  В співпраці з провідними європейськими виробниками,  ми підготували для Вас широкий вибір якісної фурнітури для всіх типів інтер’єрів від житлових будинків до офісних, громадських і промислових об’єктів.
   
  На сайті TWIN Ви знайдете стильну колекцію фурнітури LUXUS, широкий асортимент фурнітури з нержавійки, традиційні та історичні моделі фурнітури. Також ми пропонуємо великий вибір фурнітури для вікон, вхідних дверей, скляних дверей, фурнітуру для скляних та дерев'яних розсувних дверей і багато інших супутніх товарів від магнітних замків аж до інноваційних дверних систем ERGON, COMPACK, XINNIX.
  Відкрий для себе широкий асортимент якісної фурнітури і безліч варіантів індивідуальної реалізації житлових і офісних приміщень, який пропонує Вам  TWIN.

Фурнітура з латуні
Фурнітура виготовлена з латуні найвищої якості   С37700 ОТ або OT SI CU 65 за технологіями лиття під високим тиском або гарячого кування. В наслідок цього матеріал стає міцнішим, а виріб довговічнішим.
   Іноксхром ( XR ), іноксхром сатиновий ( XR-S ), іноксхром титан ( XR-T), іноксхром чорний (XR-I) , цирконій (Z ) -найсучасніші методи оздоблення поверхні. На фурнітуру з поверхневим оздобленням  XR , Z  та  XR-S , XR-T, XR-I виробники надають 15-ти річну та 10 -ти річну   гарантію на механічні пошкодження під час щоденного користування ( ключі, каблучки …).

Фурнітура з нержавійки
Фурнітура виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі середнього  лугування. Фурнітура пройшла випробування в лабораторії та отримала сертифікати EU   2-го, 3-го, 4-го класу.

Сертифікати: